Bank Pekao z pożyczką gotówkową

Bank Pekao udostępnił nowym klientom pożyczkę gotówkową z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem oraz wysoką maksymalną kwotą pożyczki, sięgającej nawet 250 tys. zł! RRSO dla pożyczki gotówkowej wynosi 12,55%. Korzystają z środków finansowych można zrealizować dowolne, duże i małe marzenia, zaplanowane remonty, zakupy czy sfinansowanie wyjazdu na wakacje.

Pożyczka gotówkowa w Banku Pekao, to pożyczka z prowizją 0% i atrakcyjnym RRSO 12,55%, dostępna jest dla nowych klientów banków, którzy nie posiadają jakichkolwiek czynnych produktów/umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę. Promocja potrwa do końca maja 2023 r.

Pożyczka gotówkowa jest szybko dostępna, wygodnie i bez zbędnych formalności. Może zostać przeznaczyć na dowolny cel, np. na sfinansowanie kosztów wakacji, zakupu samochodu, mebli, klimatyzacji czy wyremontowanie mieszkania, a to nie są w końcu małe wydatki.

Środki finansowe, które można uzyskać w ramach pożyczki, mieszczą się od 1000 zł do nawet 250 000 zł! Jest to z pewnością jedna z najwyższych kwot pożyczki gotówkowej oferowanej przez banki.

Warto również dodać, że Bank Pekao przygotował również propozycję dla tych osób, które spłacają kredyty i pożyczki gotówkowe w innych bankach. Można je bowiem przenieść do Banku Pekao i połączyć kilka rat w jedną. Obniżając w ten sposób wysokość nowej raty, możliwe jest poprawienie sytuacji domowego budżetu, zwiększenie zdolności kredytowej i otrzymanie dodatkowych środków na realizację wybranych planów.

Pożyczka gotówkowa do 250000 zł

Szczegóły pożyczki gotówkowej w Banku Pekao.

Promocja obowiązuje do 31.5.2023 r. i dotyczy Pożyczki Ekspresowej.

Z preferencyjnych warunków mogą skorzystać nowi klienci, którzy:

Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań zaciągniętych w Banku Pekao S.A.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki (RRSO) 12,55%. Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 15 749 zł. Pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy. Oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym. Całkowity koszt pożyczki 2 954,91 zł (odsetki 2 954,91 zł). Całkowita kwota do zapłaty 18 703,91 zł. 34 równe raty miesięczne po 534,40 zł, ostatnia rata wyrównująca 534,31 zł. Kalkulacja na podstawie przykładu reprezentatywnego na 15 lutego 20234 r.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.© 2023 Oferta Banków ofertabnkow.pl

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Klikając "Zgadzam się", wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.