Kredyty konsolidacyjne 10000 zł

Kredyty konsolidacyjne 10000 zł umożliwia przywrócenie równowagi w domowych finansach. Nie tylko, że będzie mniej zobowiązań do spłaty, ale i jeszcze rata kredytowa może być znacznie mniejsza, co pozwala nareszcie zapanować nad wydatkami.

kredyty konsolidacyjne 10000 zł

Należy pamiętać, że zdolność kredytowa oraz pozytywna historia w BIK wpływa na decyzję o przyznaniu bądź nie przyznaniu kredytu konsolidacyjnego. Są to dwa podstawowe warunki, które są badane przez bank i które należy spełnić, aby decyzja kredytowa była pozytywna. Nieterminowe regulowanie rat – z dużymi opóźnieniami – mogą nie tyle co utrudnić konsolidację, ale uniemożliwienie uzyskania jakiegokolwiek kredytu.

W tych bankach możesz zapytać o Kredyty konsolidacyjne 10000 zł:

Jaka rata i jaki koszt kredytu konsolidacyjnego na 10000 zł?

Każdy chciałby wiedzieć, jaka będzie rata kredytowa dla konkretnego zapytania. Jednak nie otrzymamy jednoznacznej odpowiedzi. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami.

Przede wszystkim oferty kredytowe w poszczególnych bankach różnią się od siebie, Żadna nie jest taka sama. A po drugie, bank przedstawiając ofertę klientowi bierze pod uwagę jego ocenę kredytową i może się ona różnić od propozycji kredytowej ogólnej.

Zatem tylko bank może dokładnie wyliczyć raty, ale jest możliwe ich wyliczenia przy określonych założeniach.

Kredyty konsolidacyjne 10000 zł – oprocentowanie nominalne roczne 11,69%. Występują tylko koszty odsetkowe. Wyliczenia: raty równe i całkowity koszt kredytu.

  • 3 lata: 330,66 zł – 1 903,92 zł.
  • 4 lata: 261,82 zł – 2 567,30 zł.
  • 5 lat: 220,88 zł – 3 252,87 zł.

Im bardziej będzie wydłużany czas kredytowania, tym coraz mniejsza będzie rata, ale jednak również i rośnie koszt zapłaconych odsetek.

O tym jeszcze przeczytasz w serwisie Oferta Banków: